Zajímavá místa

Ještěd

  • 3,5 km (pěšky cca 55 min)

Ještěd se tyčí jihozápadně od Liberce a pyšní se nadmořskou výškou 1012 metrů nad mořem. Na vrcholu hory naleznete stejnojmenný vysílač Ještě postavený v roce 1973. Je odtud krásný výhled na město Liberec a přilehlé okolí.

Centrum Liberce

  • 6,5 km (pěšky cca 1 hodina a 15 minut)

 Město Liberec je statutární město na severu Čech a krajské město Libereckého kraje. S přibližně 104 tisíci obyvatel se jedná o páté největší město v Česko republice. Projděte si centrum Liberce a poznejte zdejší památky včetně několika dalších zajímavostí.

Tipy na výlet 

        ... tramvají od Čerti Apartmány

 

Home Credit arena a Sport Park Liberec

  • 3,8 km

Je jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v České republice. Pořádají se zde sportovní a kulturní akce. Součástí je areál nabízí atletický stadion, halu pro indoorové sporty, tenisový areál, fotbalové hřiště, dětské hřiště a in-line dráhu.

www.sportparkliberec.cz

Plavecký bazén Liberec

  • 6,2 km

Jedná se o rekreačně-relaxační areál, mimo sportovního vyžití při plavání poskytuje široký prostor pro aktivní formy odpočinku.

www.bazen-info.cz

Centrum Babylon

  • 5 km

Zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Aquaparku ve stylu příběhů Julese Verna.

www.centrumbabylon.cz

iQLANDIA

  • 6,2 km

Dvě moderní vědecko- zábavní centra, planetárium a chytrá dílna. Svět fascinujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu. Pro děti již od 3 let.

www.iqlandia.cz

Dino Park Liberec

  • 5,5 km

Unikátní zábavní park s ozvučenými statickými i pohyblivými modely prehistorických zvířat v životních velikostech. Součástí parku je 3D kino, naučná stezka, dětské paleontologické hřiště.

www.dinopark.cz

Botanická zahrada

  • 8,8 km

Botanická zahrada Liberec je nejstarší botanickou zahradou a zároveň nejrozsáhlejší sbírkou exotických rostlin v ČR. Je rozdělena na skleníkovou a venkovní část.

www.botaniliberec.cz

ZOO Liberec

  • 9 km

Zoologická zahrada je specializovaná na chov vzácných, ve volné přírodě ohrožených druhů zvířat. K vidění je zde bílá forma tygra indického, osel somálský, orlosup bradatý, nahur modrý, šimpanz, irbis, kozorožec dagestánský či nestor kea.

www.zooliberec.cz

Televizní vysílač a horský hotel Ještěd

Vysílač Ještěd, Liberec - Vrchol kopce Ještěd se stejnojmenným vysílačem a hotelem s restaurací je dominantou Libereckého kraje. Stavba vysílače od architekta Karla Hubáčka s tvarem rotačního hyperboloidu byla.

www.jested.cz

 

Čerti Apartmány v Liberci hodnocení